By zapewnić komfort i prywatność gościom podróżującym zarówno w celach służbowych jak i turystycznych dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy pokój miał swój niepowtarzalny charakter, podkreślony indywidualną aranżacją wnętrz.

 

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję satelitarną i jakże ważny w tych czasach dostęp do Internetu.

 

Pragniemy Państwa poinformować, iż doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do 12:00. Jeśli życzą sobie Państwo przedłużyć swój pobyt, prosimy o zgłoszenie tej informacji w recepcji.

 

 

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Smaczne, lekkie i jednocześnie pożywne to gwarancja dobrego nastroju oraz energii na cały dzień, zwłaszcza w podróży. Dlatego śniadania dla nas mają tak ogromne znaczenie ? tutaj w miłej atmosferze można zjeść wyśmienite i inne niż zwykle spotyka się w hotelach.

W godzinach od 7:00 do 11:00 w Restauracji podajemy śniadanie w formie bufetu lub zestawów śniadaniowych, także dla osób nie będących gośćmi naszego hotelu. Śniadanie obejmuje świeże pożywne i zdrowe przekąski, a także aromatyczną kawę. Cena za osobę wynosi 15 zł. Dzieciom do 4 roku życia oferujemy śniadanie gratis.

 

Pokoje jednoosobowe

Jednoosobowy, gustownie urządzony, wygodny pokój z łazienką. Telewizja oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu w standardzie.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz nieograniczony dostęp do Internetu.

 

Pokoje dwuosobowe

 

Gustownie urządzony, wygodny dwuosobowy pokój z łazienką. Telewizja oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu w standardzie.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz nieograniczony dostęp do Internetu.

 

Apartamenty

Ekskluzywny pokój  został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach naszego hotelu. Luksusowo wykończony połączony z sypialnią, przestronna łazienka z prysznicem lub wanną łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością. Do każdego pokoju istnieje możliwość wstawienia jednej dostawki.

 

Duży, bezpłatny parking pomieści wszystkie samochody naszych gości. Wiosną, latem oraz jesienią, siedząc na tarasie, możesz odetchnąć popijając kawę i obserwując okolicę.