Najwyższa jakość i świeżość składników, dbałość o detal, kreatywny i profesjonalny zespół sprawiają, ze kuchnia Restauracji Myśliwska jest wyjątkowa i wyśmienita. Nasz Gość sam decyduje, w jakiej oprawie delektuje się wspaniałymi polskimi pierogami, włoskimi makaronami, soczystym stekiem, czy pysznymi deserami.

Z chęcią organizujemy rożnego rodzaju imprezy:

- kameralne (rocznice ślubu, chrzciny, Komunie, uroczystości rodzinne),

- spotkania towarzyskie (wieczory panieńskie i kawalerskie),

- spotkania biznesowe,

- duże bankiety,

- huczne wesela,

W życiu każdego człowieka są chwile, które najchętniej dzieli z rodziną. Dla najmłodszych są to komunie, dla rodziców chrzciny, dla małżonków złote gody. Wszystkie te i inne święta pragniemy by były idealne. Powierzając nam organizację swojego przyjęcia macie Państwo gwarancję jakości świadczonych usług. Jako profesjonaliści możemy z całą pewnością powiedzieć, że wykonujemy powierzone nam zadania z największą precyzją oraz starannością, a lata praktyki nauczyły nas jak ważna jest Nasza rola w kształtowaniu wspomnień z tych pięknych i ważnych dla Państwa dni.

Zapraszamy także do korzystania z naszej oferty cateringowej. Świeże i wykwintne dania przygotowane w kuchni Restauracji Myśliwska wzbudzą podziw gości na ekskluzywnym przyjęciu. Przy wspólnym, świątecznym stole delektujcie się tradycyjnymi specjałami z naszej kuchni. Wiedza kulinarna, talent i wyobraźnia ekipy Restauracji Myśliwska, przygotowującej posiłki dla Naszego Gościa, sprawiają, że produkty zamieniają się w przepyszne dania.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością.

Restauracja Myśliwska to doskonałe miejsce na organizację bankietów, przyjęć, wernisaży, spotkań z kontrahentami czy pracownikami. Spełniamy indywidualne Państwa wymagania, oferując ze swojej strony potrawy z różnych stron świata z akcentami kuchni polskiej.


Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

Panorama

Wirtualny powiat